2012/12/18

'Single i remiksy' ♥

        Jejku ....♥ Tak jak obiecałam mam dla Was fotorelację z przedstawienia 'Single i remiksy'. Na spektakl wybrałam się z koleżanką ..... i wszystko zaczęło się o 19.00 ( właściwie to miało się zacząć o tej godzinie ;d ). 
        Gdy tylko aktorzy wyłonili się zza kurtyny moje serce zaczęło mocniej bić. Nie spodziewałam się, że wszystko będzie wyglądać jak na filmie. Najtrudniej mi było uwierzyć, że widzę Anne Muchę na żywo. Po spektaklu, udało nam się poprosić aktorów o autografy oraz o kilka zdjęć. Nie jest prawdą to, że 'gwiazdy filmowe, teatralne' są zadumane w sobie i nie znają prawdziwego życia. Dopiero na żywo było widać jak ciężko pracują i ile wysiłku wkładają w swoją pracę. Osoby grające spowodowały, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Bardzo miło spędziłam ten dzień, chętnie wybrałabym się na ten spektakl jeszcze raz !

 
Opis sztuki: 
      Sztuka Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie.
        W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera! Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatem… wydanie służbowego polecenia. Pech w tym, że wyznaczony do realizacji matrymonialnego zadania podwładny już ma żonę, którą w dodatku kocha, a wysłany z centrali weryfikator ma zjawić się w firmie lada chwila...
 
Weronika Książkiewicz/Lesław Żurek/Anna Mucha/Wojtek Medyński
    Widział ktoś z Was to przedstawienie ?
xoxo :*

17 komentarzy:

 1. po prostu uwielbiam chodzić na spektakle *_*

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym iść na taki spektakl gdzie grają sławne gwiazdy, ahh. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ja bardzo rzadko chodzę na spektakle.. ale na taki, taką obsadą poszłabym z miłą chęcią !! <33

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę znane twarze ;)
  To dobrze, że spektakl się podobał .

  OdpowiedzUsuń
 5. wbrew pozorom oni na serio ciężko pracują

  OdpowiedzUsuń
 6. zazdroszczę :D po opisie stwierdzam, że musiała być świetna :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Według mnie teatr jest 5768738623894 razy lepszy od kina, ale niestety jakoś wszyscy moi znajomi maja odmienne zdanie i do teatru nikt wybrać sie nie chce, wszyscy preferują kino, wiec zazdroszczę Tobie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O kurczę! Ale Ci zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny blog !1 jestem tu cąłkiem przypadkiem :)
  zazdroszczę ! :)
  może obserwujemy ? ja zaczynam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. slyszalam o tym spektaklu... sama chetnie bym sie na niego wybrala ... :)

  OdpowiedzUsuń
 11. super gif :)) Napisałam do nich maila :D

  OdpowiedzUsuń
 12. uwielbiam chodzić do teatru, to lepsze od kina;) większe emocje. ale Anna Mucha ma zgrabne nogi;)

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie Wasze opinie. Dlatego zawsze staram się na nie odpowiadać. Na pewno gdy zostawisz swój komentarz zajrzę do Ciebie, a jeśli dodasz mnie do obserwowanych sprawisz mi tym wielką przyjemność.