2013/01/23

Girls night !

Hej blogowicze! Z soboty na niedzielę odwiedziły mnie moje przyjaciółki. Postanowiłyśmy sobie urządzić małą domową imprezkę. Stwierdziłyśmy, że będzie to spotkanie płci pięknej ;D. Mogłyśmy sobie poplotkować, tańczyć, gadać i śmiać się do bólu głowy/brzucha.... Bez typowych męskich spojrzeń. Pod wieczór ubrałyśmy się w wygodne dresy, upięłyśmy włosy w kitki lub koki  i nikt nam nie mówił, że nie wyglądamy jak dziewczyny. Wy też ubieracie się w 'wygodniejsze' rzeczy przychodząc do domu?  Późnym wieczorem włączyłyśmy film pt: 'Kobieta w czerni' .... po chwili wszystkie spałyśmy.... Film okazał się interesujący, jednak dopiero na drugi dzień :).
 Mistrz tańca ! W wykonaniu Pauli.

Wczoraj zrobiłam wyprzedaż mojej i mamy szafy więc możecie zajrzeć na moje konto na allegro.plPS. Dzisiaj byłam w Poznaniu na zakupach i nie tylko, niebawem nowy post !

xoxo:*

14 komentarzy:

 1. super :)
  kocham takie spotkania z przyjaciółmi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. podoba mi się,też chciałabym urządzić taką zabawę ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, dresy w domku to podstawa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne zdjęcia : D zazwyczaj się przebieram jak już nie muszę nigdzie wychodzić x D

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha, ciekawe zdjęcia :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. girls night zawsze spoko ;D
  zapraszam do siebie ;p

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie Wasze opinie. Dlatego zawsze staram się na nie odpowiadać. Na pewno gdy zostawisz swój komentarz zajrzę do Ciebie, a jeśli dodasz mnie do obserwowanych sprawisz mi tym wielką przyjemność.