2016/10/27

Otwarcie salonu M•A•C Cosmetics w Posnanii


Witajcie! W czwartek, 20 października miałam okazję uczestniczyć w otwarciu salonu M∙A∙C Cosmetics w centrum handlowym Posnania. Spotkanie rozpoczęło się około godziny 15 i trwało niecałe 2 godziny. Gośćmi specjalnymi były: Maja Sablewska (stylistka oraz prowadząca program "Sablewskiej sposób na modę") oraz Marta Gąska (wizażystka)

Pól godziny przed otwarciem umówiłam się z Martyną KLIK, która towarzyszyła mi w spotkaniu. Byłyśmy podekscytowane, mimo że nie wiedziałyśmy do końca jak będzie przebiegał taki event. W tym dniu najważniejszą rolę odgrywały usta, ponieważ spotkanie odbyło się pod hasłem:„Art of the lip”. Wizażyści marki zadbali o oryginalny makijaż klientek oraz specjalnie zaproszonych gości. W salonie można było uzyskać odpowiedzi na nurtujące Nas pytania, na temat makijażu. Dziewczyny pytały m.in.o kolor ust pasujący do ich cery/karnacji. Można było również osobiście porozmawiać z Mają czy zrobić sobie z nią zdjęcie. Salon M∙A∙C Cosmetics w tym dniu był przyozdobiony kolorowymi akcesoriami w kształcie ust....


W spotkaniu wzięły udział m.in.

Aga KLIK
Maja KLIK
Paulina KLIK
Martyna KLIK
Pati KLIK
Julia KLIK
Marta KLIK
Ariadna KLIK

Pozdrawiam,
Malwa

4 komentarze:

 1. ojejku ile kosmetyków, raj dla duszy ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Maca <3

  Jedynie szkoda, że u nas nie zrobili takiego dnia jak otwierał się u nas w Katowicach:)
  Tak czy siak, Mac the best !

  ps kupiłaś coś ?:)

  OdpowiedzUsuń
 3. O jakie piękne dziewczyny! :) A spotkania z Mają zazdroszczę, świetna kobitka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście nie przepadam jakoś szczególnie za Mają, ale na pewno było to spotkanie pełne wrażeń. P.S. Świetna jakość zdjęć!

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie Wasze opinie. Dlatego zawsze staram się na nie odpowiadać. Na pewno gdy zostawisz swój komentarz zajrzę do Ciebie, a jeśli dodasz mnie do obserwowanych sprawisz mi tym wielką przyjemność.